KONST / Litografier / Färglitografi 14231032
nr 1423 1032
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 331/350, "min atelje i Paris" mm: 57x40cm, yttermått inklusive ram: 76x59cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:04:24
2/10 16:20:04
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow